categories
Toptan elektrikli süpürge yedek parça ve aksesuarları
Sepetim
0 ürün

KATEGORİLER

Hakkımızda

2008 yılında SüpürgeMarket markası ile perakende olarak elektrikli süpürge yedek parça ve aksesuar sektöründe satışa başlayan firmamız, geçen süre zarfında müşteri talepleri doğrultusunda toptan pazarlama konusunda da Türkiye ‘nin önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Sektörde bölgesel lider olma vizyonuyla hareket eden firmamız, bilgi, teknoloji, kalite ve fiyat paremetrelerini ortak havuzda toplayıp dinamik kadrosu ile kendisini her gün geliştirmektedir.

KG-Part, süpürge yedek parça ve aksesuarları yanında, endüstriyel temizlik, yer bakımı malzemeleri, beyaz eşya yedek parça ve aksesuarları gibi bir çok farklı alanda faaliyet gösteren toptan satış platformudur. KG-Part bünyesinde satışta olan ürünlerin, %90’ı devamlı stok tutulmakta ve müşteri talepleri doğrultusunda aynı gün sevk edilmektedir.

KG-Part siz değerli müşterilerimizi, mevcut ürünlere ve fiyatlarına çok daha hızlı ve açıklayıcı şekilde masaüstü bilgisayar ya da mobil cihazlarından ulaştırmaktadır. Bunun yanında sadece belirli ürün ve markalara bağlı kalmadan, firmamız stoklarında mevcut ve toptan satışını yaptığımız tüm ürünleri görebilmenizi ve sipariş verebilmenizi sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

KG-Part, değerli müşterileri ile karşılıklı güveni esas alan, devamlı gelişen ve sürdürülebilir iş ortaklıkları kurulabilmesi için birlikte büyümeyi hedef alan bir firmadır. Bu anlamda ilgili sektörde perakendeden sonra toptan satış konusunda da öncü kabul edilmektedir.